Розпочався ІІ (зональний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 23.11.2021 12:56

20 листопада 2021 року розпочався ІІ (зональний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, що триватимуть протягом листопада – грудня поточного року та будуть проводитися з 17 навчальних дисциплін. Їх метою є виявлення й розвиток обдарованих школярів, стимулювання творчого самовдосконалення дітей, реалізація здібностей талановитих учнів та зацікавлення у поглибленому вивченні начальних предметів. За участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіад здобувачі освіти Снігурівської громади змагатимуться з представниками освітніх закладів Горохівської та Широківської сільських громад.

Фото без опису

Першими стартували олімпіади з історії та географії. Завершується напружений творчо-інтелектуальний період 19 грудня олімпіадами з математики та біології.

Бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів в зональному, обласному та всеукраїнському етапі змагань!