Самореалізація  населення

Дата: 24.11.2021 11:08

На території    Афанасіївського   старостинського  округу  постало питання наведення благоустрою на розширених територіях сільських кладовищ. Активні жителі села  згуртувалися та виявили ініціативу спільно з владою вирішити проблему всього села. Досвідчений тракторист  Василь Гноєвенко   технікою  МТЗ-82  скосив  сухостій  трави,  громада  очистила  територію  кладовища та висадила  квіти. Тепер нове кладовище впорядковане.

«Хочу подякувати активістам громади за вагомий внесок у благоустрій села Юр’ївка:  Галині Димніч, Людмилі Димніч, Любові Бортнік, Людмилі Носаль, Галині Носаль,  Тетяні Ревуцькій, Наталії Циган, Ользі Понуренко, Валентині Кирдяк, Тетяні Здражевській, Тетяні Лавро, Оксані Кушнірук, Наталії Заєць, Наталії Шумовській, Світлані Здражевській та Тамарі Шкварун. Завдяки    ініціативі, підтримці,  небайдужості  до  проблем громади  вдалося  разом  вирішити спільну проблему.  Тільки спільними зусиллями можна рухатися вперед», - зазначив староста Василь Хомко.