Снігурівська ОТГ невдовзі має отримати кошти для виплати грошової компенсації сім’ї учасника АТО

Дата: 24.11.2021 17:00

Фото без описуПро це зазначив на своїй сторінці у Facebook голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.

«Миколаївська область отримала з державного бюджету субвенцію у розмірі 11,9 млн.грн для виплати грошової компенсації внутрішньо переміщеним особам і українцям, які брали участь в АТО. Виділення цих коштів дасть можливість здійснити виплату грошової компенсації семи сім’ям учасників антитерористичної операції, шість з яких мешкають в місті Миколаєві та одна в Снігурівській територіальній громаді», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на  минулій сесії Снігурівської міської ради депутати підтримали рішення про придбання у комунальну власність квартири для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам а також виділення коштів на придбання житла для одного з учасників АТО/ООС. Також, ще навесні цього року житло від Снігурівської міської ради отримали двоє учасників бойових дій: учасник АТО та воїн-інтернаціоналіст.