Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 25.11.2021 14:20

Розробник проекту – сектор з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку  інфраструктури та комунальної власності Снігурівської міської ради

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті міської ради оприлюднюється проект рішення Снігурівської міської ради «Про затвердження  тарифу комунальному підприємству  «Снігурівський   благоустрій» на транспортні послуги  по  перевезенню пасажирів у  міському  пасажирському  транспорті, який здійснює пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі в місті Снігурівка»  з аналізом його  регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 57303, м. Снігурівка, вул. Центральна, 72 або в  електронному вигляді на електронну адресу: E-mail: rada-sng@ukr.net.

Про  затвердження тарифу КП «Снігурівський благоустрій» на транспортні послуги   по  перевезенню пасажирів у міському пасажирському транспорті, який здійснює пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі в місті Снігурівка

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення «Про затвердження  тарифу комунальному підприємству  «Снігурівський   благоустрій» на транспортні послуги  по  перевезенню пасажирів у  міському  пасажирському  транспорті, який здійснює пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі в місті Снігурівка»