За останню добу на Снігурівщині виявлено 5 нових випадків захворювання на COVID-19, летальних випадків не зафіксовано.

Дата: 01.12.2021 10:23

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», за минулу добу станом на 01.12.2021 на Снігурівщині виявлено:

• 5 нових випадків захворювання на COVID-19.

За інформацією КНП «Снігурівська міська лікарня», за минулу добу станом на 01.12.2021р. з діагнозом COVID-19:

• госпіталізовано 5 осіб,
  • одужало 7 осіб,
  • померлих – 0 осіб.

Починаючи з 18 жовтня 2021р. (з моменту переведення Снігурівської міської лікарні у статус «ковідної») до лікувального закладу:

• госпіталізовано 317 осіб з діагнозом COVID-19,
  • одужало за цей період - 252 особи,
  • померлих – 53 особи.

Наразі в лікарні знаходиться:

• 33 особи з підтвердженим захворюванням на коронавірус.

Станом на 01.12.2021 на Снігурівщині щеплено 15907 мешканців, з них:

• отримали першу дозу 9777 осіб,
  • другу дозу - 6130 осіб.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо мешканців громади дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції та вакцинуватися. Адже вакцинація – реальна можливість протистояти COVID-19! Бережіть себе та своїх близьких!