Працівники бібліотеки провели розвиваючий захід для дітей з інвалідністю

Дата: 02.12.2021 14:46

Сьогодні до вихованців відділення комплексної реабілітації для дітей/осіб з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снігурівської міської ради завітали працівники Публічної бібліотеки Кулік Ірина, Шевченко Оксана, Андрюшина Світлана.

Зустріч була присвячена лексичній темі: "Зима, зимові свята". Бібліотекарі ознайомили дітей з дитячими зимовими книжками, з чарівними малюнками, ілюстраціями, які знайомлять дітей з зимовими природними явищами, розвивають фантазію, та кругозір. Діти з цікавістю переглянули книжки та під керівництвом дорослих зробили поробки: діда мороза, ангела, печива, ельфа, лося. В кінці зустрічі працівники бібліотеки пригостили дітей солодкими смаколиками.

Дякуємо працівникам бібліотеки за розвиваючий захід та отримані вихованцями позитивні емоції від спільної праці.