A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Про скликання ХV позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання від 07.12.2021

Дата: 03.12.2021 11:21
Кількість переглядів: 612

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХV позачергової сесії

Снігурівської міської ради 8 скликання

від 07.12.2021 о 14.00

  1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Снігурівської міської ради 8 скликання.
  3. Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської територіальної громади в особі Снігурівської міської ради квартири №5, що знаходиться в багатоповерховому житловому будинку по вул. Суворова, буд. 39 в місті Снігурівка Баштанського району Миколаївської області, та передачу його на баланс та у господарське відання комунальному підприємству “Снігурівський благоустрій”.
  4. Про проведення передачі основних засобів з балансу Снігурівської міської ради на баланс та в оперативне управління Центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Снігурівської міської ради.
  5. Про затвердження Програми соціального партнерства Снігурівської міської ради з ПСП “Агрофірма “Роднічок” на 2021 рік.
  6. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2022 рік.
  7. Про внесення змін до рішення від 14 вересня 2021 р. № 4ХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради  8 скликання «Про надання дозволу комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» на укладання договору фінансового лізингу для придбання комунальної техніки».
  8. Про внесення змін до рішення від 14 вересня 2021 р. № 2 ХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради  8 скликання «Про надання дозволу комунальному підприємству «Снігурівський благоустрій» на укладання договору фінансового лізингу для придбання комунальної техніки».
  9. Про внесення змін до рішення від 14 вересня 2021 р. № 6 ХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради  8 скликання «Про надання дозволу комунальному підприємству «Снігурівський сервіс» на укладання договору фінансового лізингу для придбання комунальної техніки».

 

Земельні питання.

 

Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано