Співпраця з бюро безоплатної допомоги

Дата: 03.12.2021 13:50

Фото без опису02 грудня 2021 року працівниками Баштанського РС №5 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч з представником Снігурівського бюро безоплатної допомоги Шеремет Юлією.

Метою зустрічі було обговорення питань щодо забезпечення реалізації прав та законних інтересів клієнтів пробації, у тому числі права на отримання безоплатної правової допомоги, адже питання, з якими найчастіше звертаються клієнти пробації, стосуються не лише адміністративного та кримінального законодавства, а й трудового, сімейного права. Останнім часом стає більше питань у галузі земельного права. Також піднімались питання щодо поширення інформаційних матеріалів щодо прав та соціальних гарантій клієнтів пробації, у тому числі права на безоплатну правову допомогу та порядок її отримання.

Старший інспектор Баштанського РС №5

майор внутрішньої служби