Снігурівські каратисти серед кращих спортсменів України

Дата: 06.12.2021 12:28

Фото без опису4 грудня в Броварах пройшов Відкритий Кубок України з кіокушинкайкан карате (ІKO Matsushima). 360 спортсменів з 16 областей, серед яких і юні каратисти Снігурівщини. Категорій чимало, кількість учасників кожної нараховує від 10 до 21 бійця, у спортсменів по 4-5 поєдинків. Запеклі бої та пролита кров, але снігурівчани довели, що хоч нас і не багато (8 каратистів), але ми можемо продемонструвати хороші результати. А саме: три перших місця – Іван Іванець, Нікіта Князєв, Олександр Бунчук та одне друге місце – Даніель Гриненко.

Не може не тішити ще одна чудова новина. Миколаївська область посіла перше місце в загальнокомандному заліку. А головне, що наші каратисти також доклали чимало зусиль, щоб було саме так.

«Вітаємо тренера Снігурівської філії Миколаївської федерації Кіокушин карате Олега Павленка та його вихованців з новими перемогами! Пишаємося нашими спортсменами! Так тримати і надалі!», – прокоментувала Снігурівський міський голова Інна Бойко.