УДКСУ інформує

Дата: 03.12.2021 14:21

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області (далі - Управління) з метою забезпечення своєчасного та достовірного формування бази даних мережі місцевих бюджетів на 2022рік повідомляє наступне. Відповідно до п.4.1. Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012 № 938, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.09.2012 за № 1569/21881( далі-Порядок 938), мережа розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету повинна бути складена згідно з рішенням (проектом рішення) про відповідний місцевий бюджет на 2022 рік.

До органу Казначейства  головні розпорядники надають мережу разом з супровідним листом за допомогою програмно – технічного комплексу «Клієнт Казначейства-Казначейство», модуля «СДО АРМ Єдина мережа» за формою згідно з додатком 4 або 5 Порядку 938 з одночасним поданням сканкопії мережі МБ або реєстрів змін, погоджену відповідним фінансовим органом, не пізніше ніж за п»ятнадцять днів до початку бюджетного періоду.