7 грудня свій День народження святкує перший заступник міського голови Андрій Гищак

Дата: 07.12.2021 08:00

Шановний Андрію Миколайовичу!

Фото без описуПоздоровляючи з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Родинна злагода і добробут, здоров’я усіх членів Вашої родини, хай забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій, а вірні друзі та об'єднаний спільною метою, високопрофесійний трудовий колектив сприяють звершенням в ім’я продуктивного розквіту.

Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.