Сергій Верловицький провів засідання виконкому

Дата: 07.12.2021 11:22

Фото без описуУ понеділок, 6 грудня 2021 року, секретар Снігурівської міської ради Сергій Верловицький провів позачергове засідання виконкому, на якому було розглянуто більше десятка питань порядку денного.

Члени виконкому погодили затвердження фінансових планів п’яти комунальних підприємств міської ради та річного плану надання послуг з поводження з побутовими відходами КП “Снігурівський комунальник”.

Також, учасники засідання прийняли рішення про затвердження Положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і погодили утворення штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня.

В ході засідання було також обговорено питання затвердження акта приймання-передачі нежитлового приміщення на баланс та у господарське відання комунальному підприємству “Снігурівський благоустрій”.

Розглянувши усі питання порядку денного, виконавчий комітет Снігурівської міської ради ухвалив відповідні рішення.