ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 09.12.2021 10:08

Додаток  2 до розпорядження міського голови № 375-к від 09.12.2021 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

1. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Снігурівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера Відділу освіти Снігурівської міської ради.
  2. Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади головного спеціаліста – бухгалтера Відділу освіти Снігурівської міської ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Снігурівської міської ради такі документи:

-         заяву про участь у конкурсі;

-         заповнену особову картку форма П-2ДС з відповідними  додатками;

-         копії документів про освіту (диплом та додаток, атестат про повну середню освіту з додатком або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-         копію паспорта громадянина України (всі сторінки);

-         копію реєстраційної картки платника податків;

-         копію військового квитка (для військовослужбовців, або військовозобов’язаних);

-         дві фотокартки розміром 4х6;

-      подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

3.  Вимоги до кандидата на заміщення вакантної  посади провідного спеціаліста головного спеціаліста з кадрових питань відділу з організаційної та кадрової роботи Снігурівської міської ради.

Вимоги до кандидата:

• вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  не менше бакалавра;
  • без вимог до стажу роботи;
  • вільне володіння  державною мовою
  • знання основних програм роботи на комп’ютері .

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: м. Снігурівка, вул. Центральна, 72.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування","Про запобігання корупції",  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста – бухгалтера Відділу освіти Снігурівської міської ради.

4. До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- не подали документи, вказані у пункті 2 додатка 2 до даного розпорядження.

- в інших випадках, установлених законами.

5. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м.Снігурівка, вул. Центральна, 72.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету           Любов  МЕНДУС