Про скликання ХVІ сесії Снігурівської міської ради 8 скликання

Снігурівської міської ради 8 скликання

23.12.2021, 13:00

Фото без опису

1. Про звіт міського голови Інни БОЙКО про результати фінансово-господарської діяльності Снігурівської міської ради за 2021 рік.
  2. Про хід виконання заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади за 2021 рік.
  3. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Снігурівської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
  4. Про хід виконання заходів по виконанню Програми інформатизації Снігурівської міської ради  за 2021 рік.
  5. Про затвердження заходів по виконанню Програми інформатизації Снігурівської міської ради  на 2022 рік.
  6. Про затвердження бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2022 рік.
  7. Про внесення змін до рішення VI позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання від 12 лютого 2021 року № 20 «Про затвердження структури керівних працівників, спеціалістів, службовців апарату та обслуговуючого персоналу Снігурівської міської ради та її виконавчого комітету, що представляють інтереси Снігурівської міської  територіальної громади».
  8. Про надання згоди на передачу в оренду частини будівлі сільського будинку культури, що знаходиться за адресою: Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Євгенівка, вул. Центральна, 8-А.
  9. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлового приміщення № 42 що знаходиться в багатоповерховому будинку, розташованого за адресою: Миколаївська обл., Баштанський р-н, м. Снігурівка, вул. Суворова, 106.

Різне.