Дата: 16.12.2021 14:14

ПОВІДОМЛЕННЯФото без опису

Снігурівська міська рада повідомляє про проведення громадського обговорення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування: «Детальний план території земельної ділянки, яка знаходиться у комунальній власності Снігурівської міської територіальної громади по вул. Паркова в межах м. Снігурівка Баштанського району Миколаївської області».

Ознайомитись з повним текстом повідомлення та змістом Заяви про визначення обсягу СЕО можна у приміщенні Снігурівської міської ради та на сторінці в мережі Інтернет: https://snigurivska-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції надаються до Снігурівської міської ради за адресою: 57303, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, 72; у письмовому вигляді особисто або на електронну адресу Снігурівської міської ради: rada-sng@ukr.net.

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме 15 днів, а саме:

з « 17 грудня 2021 р. до « 01» січня 2022 р.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.