Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості

Дата: 16.12.2021 16:06

Сучасні зміни в законодавстві України, зокрема у питаннях підвищення кваліфікації педагогічних працівників, висунули нові вимоги та відкрили нові можливості у професійному зростанні педагогів.

Фото без опису

Центром професійного розвитку педагогічних працівників 15 грудня 2021 року проведено у дистанційному режимі методичну студію «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: досвід, проблеми, перспективи», під час якої заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Снігурівської міської ради мали змогу поділитися досвідом, обговорити проблеми, окреслити перспективи щодо безперервного професійного розвитку та підвищення кваліфікації педпрацівників відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України.

Сподіваємося, що проведений захід сприятиме професійному зростанню заступників керівників ЗЗСО, а також забезпечить цілісний та якісний підхід до планування підвищення кваліфікації на 2022 рік.

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради