В Афанасіївському старостаті навели благоустрій

Дата: 16.12.2021 16:09

15 грудня на  території  Афанасіївського  старостинського  округу  було  організовано роботи з наведення благоустрою. За підтримки ТОВ "АГРОФІРМА "МУРАВКА", керівник якого є Денис Валерійович Муравка, та місцевого мешканця Василя Гноєвенка на Афанасіївському кладовищі було вивезено велику кількість сміття, яке накопичилося після поминальних заходів.

За підтримки підприємця, який  вже неодноразово підставляє  своє  плече  у  вирішенні пріоритетних проблем Афанасіївського  старостинського  округу, вирішується багато проблем місцевого рівня. Працівниками старостинського округу очищено узбіччя в’їзної головної  дороги до населених пунктів старостинського округу (с. Афанасіївка та с. Юріївка).

«Як добре, що є люди, які небайдужі до проблем громади. Щиро дякуємо Денису Валерійовичу за багаторічну допомогу та підтримку. Бажаємо йому міцного здоров’я, а його фірмі – процвітання. Коли бізнес є соціально-відповідальним, можна вирішити будь-яке питання!», - зазначив староста Василь Хомко.