19 грудня – День адвокатури

Дата: 19.12.2021 08:00

Фото без описуШановні адвокати Снігурівщини! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем адвокатури. Ваша професія є актуальною в усі часи, адже, що може бути важливішим, ніж захист прав  та свобод людини. Прийміть слова глибокої вдячності за відданість справі та розуміння завдань, що стоять перед вами.

Впевнена, що адвокатська спільнота Снігурівщини і надалі буде вносити гідний вклад у розвиток та зміцнення конституційного устрою держави, забезпечення доступу всіх громадян до правосуддя.

Адвокат – це не просто фах, це – покликання та  спосіб життя, величезна праця, мудрість та відповідальність.

Саме завдяки вашій самовідданій правничій діяльності, ми маємо надію розбудувати демократичну, правову державу, де на практиці пануватимуть принципи верховенства права, справедливості і поваги до закону.

В цей святковий день зичу вам здоров’я, професійного успіху, стабільності та плідної роботи на терені захисту прав та свобод громадян!

Інна Бойко