Завітав  справжній  Святий  Миколай

Дата: 19.12.2021 09:39

Фото без описуСьогодні  на  територію  Афанасіївського  старостинського  округу  завітав  справжній  Святий  Миколай.  Він  завітав  до дітей, які виховуються в Афанасіївському і Юріївському дитячих садочках та навчаються в Юріївській філії.  А це майже 100 дітей!

Як добре, що є  люди, які роблять добро та  дарують дітям радість. Важливо в умовах карантинних заходів подарувати дітям справжню зимову казку і це вдалося завдяки підтримці директора ТОВ АТФ «АГРО-ДІЛО» Палієнка Володимира Вікторовича та заступника директора з юридичних та земельних питань Корзуна Сергія Володимировича, які завжди підтримують  громаду Афанасіївського старостинського округу».

«Наслідуймо гарні вчинки, адже найбільше щастя і найбільше диво – це людська доброта. Щиро дякуємо їм за багаторічну допомогу та підтримку. Бажаємо їм міцного здоров’я,  а  фірмі – процвітання» - подякував староста Василь ХОМКО.