На Снігурівщині ліквідовують наслідки негоди

Дата: 21.12.2021 19:33

Фото без опису21 грудня 2021 року, після того, як на Снігурівщині випав перший сніг, комунальні служби міста та представники старостинських округів приступили до ліквідації наслідків негоди. Працівниками КП «Снігурівський благоустрій» проводиться розчистка тротуарів та підсипка доріг протиожеледними матеріалами. Проведено підсипку піском та сіллю частину дороги на спуску до Нововасилівського понтонного мосту.

Наразі в місті Снігурівка проводиться повторна підсипка доріг, оскільки через ускладнення погодних умов (танення снігу та повторне замерзання) вжиття протиожеледних заходів не дало потрібного ефекту.

Просимо водіїв бути максимально уважними та обережними при пересуванні дорогами міста та без нагальної потреби не виїжджати на дороги. Запобігайте різкому гальмуванню, маневруванню транспортом.