22 грудня – День енергетика

Дата: 22.12.2021 08:04

Фото без описуВажко переоцінити значення роботи енергетиків, завдяки якій створюється одне з найнеобхідніших благ – світло, що забезпечує комфорт у будинках, школах, лікарні та на підприємствах. Вашою невтомною працею і талантом впроваджуються в експлуатацію енергозберігаючі та екологічно безпечні енергосистеми, створюється розвинутий і потужний комплекс, що переконливо свідчить про високий потенціал енергетичної галузі України.

У цей день щиро вітаю всіх працівників енергетичного комплексу, енергетиків та електриків із професійним святом. Бажаю вам міцного і надійного здоров’я, успіхів у роботі, радості від втілення усіх світлих і теплих надій! Ви заряджаєте енергією кожну оселю, кожне свято, тож нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом та енергією щирих привітань!

Зі святом вас!

Інна Бойко