Подяка народному депутату України Ігорю Негулевському

Дата: 22.12.2021 17:55

Фото без описуВід імені усіх мешканців громади, виконавчого комітету та депутатського корпусу Снігурівської міської ради висловлюю найщирішу вдячність народному депутату України Ігорю Негулевському за сприяння у виділенні коштів на будівництво дитячих майданчиків у трьох населених пунктах громади та на придбання автобусу для забезпечення пасажирських перевезень у сільській місцевості.

Маємо надію, що в наступні роки вдасться реалізувати чимало соціально-важливих програм, в тому числі розпочати ремонт автодороги Р-81 сполученням Казанка-Снігурівка-Антонівка.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Вами на благо мешканців Снігурівської міської територіальної громади.

З повагою,

Снігурівський міський голова