Від активістів до ЕКО-АМБАСАДОРА вулиць, кварталів, сіл

Дата: 18.12.2021 17:56

Фото без описуТакий шлях розпочали громадські активісти у «Школі громадянської дії» у Снігурівській міській громаді

На першому навчанні 17 грудня 2021 р  експертка ФРММ та методистка коаліції «Громадська Префектура» Тетяна Золотухіна:

• Ознайомила з можливостями інструментів місцевої демократії;
  • Презентувала стан їх наявності у 5-ти  громадах Миколаївщини;
  • Запросила зацікавлені сторони ТГ до їх формування як  місцеві НПА:

«Громадські ради при органах місцевого самоврядування, органи самоорганізації населення, громадські слухання, місцеві ініціативи , е-петиції є  інструментами , що пропонує національне законодавство амбасадорам для захисту інтересів жителів у діалозі з владою.

Їх застосування у Снігурівської ТГ стане можливим лише після розробці та прийняття відповідних рішень радо, виконкомом, сільським голово. Саме це діагностував  наш  громадський аудит.

«Громадська префектура»  запрошує громадськість разом з  депутатами  у робочу групу.

Ми разом  напрацюємо рекомендації та пакет потрібних громаді проєктів  нормативно-правових актів!»

Загалом, у програмі наступного січневого  навчання  Школи – залучення грантових ресурсів для діяльності  АМБАСАДОРІВ.

Запрошуємо місцевих депутатів, активістів сіл ТГ  у Школу!

З питань участі  у партнерської ініціативі звертатись до Олени Вартанян ,

E-mail fondnikol@gmail.com. ТЕЛ: (0512) 47-38-79

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Дяльність відбувається за підтримки проекту  «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи  видбувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 2.07.2021р між  ФРММ та Снігурівською міською радою.