ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради

Дата: 29.12.2021 10:30

засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради

від 30 грудня 2021 року, 10:00 год.

Фото без опису

1. Про утримання штатної чисельності працівників бюджетних установ та організацій у 2022 році.
  2. Про встановлення тарифів на послугу з поводження з рідкими побутовими відходами КП Снігурівський комунальник.
  3. Про проведення аудиту Снігурівської міської ради, закладів та установ комунальної власності Снігурівської міської територіальної громади.
  4. Про перерахування залишків  дотації з місцевого бюджету на котловий рахунок бюджету Снігурівської міської територіальної громади у 2021 році.
  5. Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Снігурівської міської ради у 2022 році.
  6. Про затвердження Положення про харчування в закладах дошкільної та зальної середньої освіти Снігурівської міської ради.
  7. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снігурівської міської ради на 2022 рік.
  8. Про затвердження акта приймання-передачі автобуса ПАЗ-4234-РАП з балансу Снігурівської міської ради на баланс та у господарське відання комунальному підприємству ”Снігурівський благоустрій”.
  9. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між роботодавцем та представником трудового колективу фермерського господарства Діана-В на 2021-2024 роки.
  10. Про забезпечення функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на території Снігурівської міської територіальної громади.