КОНКУРС НА КРАЩУ СОЦІАЛЬНУ ІНІЦІАТИВУ/ПРОЕКТ «БУДУЄМО КРАЇНУ БЕЗ БАР?ЄРІВ РАЗОМ»

Дата: 29.12.2021 15:36

Фото без описуНа виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого Кабінетом Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики України оголосило проведення

КОНКУРСУ НА КРАЩУ СОЦІАЛЬНУ ІНІЦІАТИВУ/ПРОЕКТ «БУДУЄМО КРАЇНУ БЕЗ БАР′ЄРІВ РАЗОМ».

10 грудня – 8 лютого 2022 року

Аплікаційна форма за посиланням:

Заповнену форму надсилати за адресою:

Initiate msd@ukr.net

Мета проєкту: виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гідності, верховенства права та прав людини.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів за напрямами:

- Освіта в соціальній сфері;

- Медичне забезпечення соціальних категорій населення;

- ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;

- Культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громади;

- Правове забезпечення;

- Соціальне (соціальновідповідальне підприємництво);

- Державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);

- Реабілітація/оздоровлення;

- Спорт;

- Наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Підбиття підсумків відбудеться 25.02.2021 року.