30 грудня свій ювілейний День народження святкує депутат Снігурівської міської ради Олександр Кожанов.

Дата: 30.12.2021 08:00

Шановний Олександре Юрійовичу!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.

Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Нехай справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими! Хай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей.