СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Увага! Засідання виконкому!

Дата: 18.01.2022 09:34
Кількість переглядів: 664

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради

від 19 січня 2022 року, 14:00 год.

Фото без опису

 1. Про стан квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень у 2021 році.
 2. Про взяття громадянина Тодосенка В.О. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
 3. Про взяття громадянина  МУЗИЧЕНКА Д.О. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
 4. Про взяття громадянина  МУЗИЧЕНКА Д.О. на соціальний квартирний облік Снігурівської міської ради.
 5. Про видачу лікарю-урологу КНП «Снігурівська МЛ» Снігурівської міської ради ордера на службове жиле приміщення, що розташоване за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Центральна, буд. 68, кв. 14.
 6. Про затвердження акта приймання-передачі транспортного засобу, що перебуває у комунальній власності Снігурівської міської територіальної громади в особі Снігурівської міської ради, від КНП “ЦПМСД” Снігурівської міської ради на баланс та у господарське відання КП “Снігурівський благоустрій”.
 7. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2021-2025 роки.
 8. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Євгенівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Снігурівської міської ради Миколаївської області   на 2021-2025 роки.
 9. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Тамаринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2020-2025 роки.
 10. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Калинівського  навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2021-2025 роки.
 11. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Павлівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2020-2025 роки.
 12. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Галаганівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2020-2025 роки.
 13. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2021-2025 роки.
 14. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Нововасилівської філії І-ІІ ступенів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2021-2025 роки.
 15. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Снігурівської дитячо-юнацької спортивної школи Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2021-2025 роки.
 16. Про повідомну реєстрацію Колективного договору між роботодавцем Центром професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради Баштанського району Миколаївської області та профспілковим комітетом Снігурівської гімназії ім. Т.Г. Шевченка Снігурівської міської ради Миколаївської області та на 2021-2026 роки.
 17. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про внесення  змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2022 рік».
 18. Про надання соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають на обслуговуванні та отримують соціальні послуги.
 19. Про надання малолітньому Татарову Б.О. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано