Снігурівська міська лікарня отримала нове обладнання

Дата: 29.12.2021 11:29

Фото без описуУ грудні цього року, на VIII сесії Баштанської районної ради було прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету, яким виділено субвенцію на покращення матеріально-технічного забезпечення лікарень в громадах Баштанського району, у тому числі Снігурівської міської лікарні в розмірі 100 000грн.

Як повідомляє директор КНП «Снігурівська міська лікарня» Денис Желнарський, на виділені кошти вже придано необхідне обладнання для потреб лікувального закладу:

«Нещодавно для нашої лікарні на виділені кошти придбано 5 шприцевих насосів для дозованого автоматичного введення лікарських засобів важким хворим. Окремо хочу зазначити, що прийняття рішення про виділення даних коштів не далось так легко, і напевне, було прийняте лише завдяки наполегливості Снігурівського міського голови Інни Бойко, яка особисто брала участь у сесії районної ради, за що їй велика подяка, та твердій позиції голови РДА Владислава Дмитріва і його заступникам. Також хочу висловити щирі слова подяки нашим депутатам районної ради – Аллі Закусіловій, Оксані Ковальок та Андрію Бохонку, які в супереч голові районної ради та депутатів від ОПЗЖ підтримували виділення коштів для Снігурівської міської лікарні», – прокоментував Денис Желнарський.