Інна Бойко відвідала вихованців Центру комплексної реабілітації дітей-інвалідів «Журавлик»

Дата: 03.12.2021 18:06

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами.

У п’ятницю, 3 грудня 2021 року, очільниця громади Інна Бойко разом зі своєю заступницею Світланою Голдун відвідали дітей з особливими потребами Центру КРДІ «Журавлик» та побажали дітям міцного здоров’я, оптимізму і бадьорості духу. Поважні гості вручили дітлахам смачні дарунки – шоколадні цукерки та фрукти. Але найголовніше: даний захід викликав на обличчях дітей радісну посмішку!

Вияв уваги, турботи та розуміння людей з обмеженими можливостями має бути незаперечним пріоритетом для усього нашого суспільства. Справжнє свято починається там, де є ДОБРОТА, що здатна творити чудеса.