Пішов з життя Юрій Григорович Зіньковський

Дата: 20.01.2022 08:57

Фото без опису19 січня після важкої хвороби пішов з життя депутат міської ради декількох скликань, засновник і перший голова Спілки ветеранів Афганістану Снігурівщини, воїн-інтернаціоналіст Юрій Григорович Зіньковський.

Юрій Григорович - людина з великим життєвим та професійним досвідом, пройшов війну в Афганістані. За час служби отримав чимало нагород, в тому числі Орден «Червоної зірки».  Працелюбний, принциповий, сміливий.

Висловлюємо щирі співчуття… Передчасна смерть Юрія Григоровича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег та членів Спілки ветеранів Афганістану.

Нехай в серцях рідних, друзів, родини вічно живе добра пам’ять про прекрасну людину.

Світла пам’ять.