ПАТРІОТИЧНИЙ ВІТРАЖ «МОЯ СОБОРНА УКРАЇНА»

Дата: 20.01.2022 16:09

Фото без опису22 січня ввійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України.  В Публічній бібліотеці проведений патріотичний вітраж «Моя соборна Україна». На захід були запрошені учні 2-А класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (класовод Заставенко Т.О.). Разом з бібліотекарем школярі здійснили подорож в минуле нашої Батьківщини, з цікавістю слухали історію виникнення свята, розв’язували кросворди та ребуси на знання історії, взяли участь у вікторині. Під час заходу діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», «соборна». Це свято показує, що усі ми – діти однієї України і бажаємо жити в мирі та злагоді.