Співпраця з партнерами пробації

Дата: 21.01.2022 09:58

19.01.2022 року співробітниками Баштанського РС №5 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч з фахівцем Снігурівського центру надання безоплатної правової допомоги Юлією Шеремет з метою обговорення меморандуму про співпрацю між установами та узгодження плану спільних заходів затвердженого Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги.

Фото без опису

За результатами зустрічі сторони дійшли згоди щодо забезпечення роботи консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщеннях уповноважених органів з питань пробації з метою надання безоплатної правової допомоги засудженим, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи, а також системного інформування суб’єктів пробації про їх право на отримання безоплатної правової допомоги.

Старший інспектор Баштанського РС №5 Тетяна КИРИЙЧУК