УДКСУ інформує

Дата: 14.01.2022 16:40

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області  відповідно до листа Державної казначейської служби України від 13.01.2022 № 15-08-08/718 повідомляє:

З метою виконання вимог законодавства органи Казначейства здійснюють контроль інформації про обмеження оприлюднення на етапі реєстрації бюджетних фінансових зобов»язань розпорядників та одержувачів бюджетних коштів відповідно до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов»язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.03.2012 за № 419/20732.

Для цього, у форматі Реєстру бюджетних фінансових зобов»язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів (додаток 2 до зазначеного вище Порядку) міститься графа «Інформація про обмеження оприлюднення» в якій проставляється відповідна ознака («НО» / «ПД»).

«НО»- якщо інформація про бюджетне фінансове зобов”язання  пов”язана з витратами, які проводяться під грифом «цілком таємно», «таємно», «для військових формувань, та інше.

«ПД»- якщо інформація про бюджетне фінансове зобов»язання пов»язана з витратами, які містять персональні дані фізичної особи, підлягає  оприлюдненню після захисту персональних даних на єдиному веб-порталі використання коштів відповідно до вимог законодавства України.

Враховуючи вищевикладене, просимо у разі необхідності при поданні на реєстрацію Реєстру бюджетних фінансових зобов»язань проставляти  відповідну ознаку у графі «Інформація про обмеження оприлюднення».