УДКСУ інформує

Дата: 10.01.2022 13:14

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області надає зразок форми Подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету ( далі – Зразок форми Подання), яка буде діяти лише в паперовому вигляді на час перехідного періоду з 01.01.2022 до 31.03.2022, визначеного наказом Міністерства фінансів України від 08.12.2021 № 647 «Про затвердження Змін до Порядку повернення (перерахування) коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів».

Обовязковому заповненню підлягають усі пусті строки колонки 3 «Інформація» зразка форми Подання. Форма підписується керівником ( заступником) органу, що контролює справляння надходжень бюджету та скріплюється печаткою, у разі необхідності погодження – підписується керівником відповідного місцевого фінансового органу та скріплюється печаткою.