На Снігурівщині трапився черговий акт вандалізму

Дата: 14.02.2022 10:03

Фото без описуСьогодні вночі у селі Єлизаветівка стався кричущий випадок вандалізму – невідомі особи перерізали мережі водопостачання до колодязів загального користування. Комунальним підприємством «Снігурівський комунальник» було направлено звернення до правоохоронних органів з метою встановлення причетних осіб.

Наразі працівниками КП «Снігурівський комунальник» проводяться роботи з відновлення водопостачання в селі Єлизаветівка.

Якщо ви стали свідком або володієте інформацією про осіб, причетних до даного акту вандалізму – прохання негайно звернутись до Снігурівської міської ради за тел. (05162) 3-16-65 або проінформувати правоохоронні органи за номером 102.