15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 08:00

15 лютого - не випадкова дата, адже цього дня 1989 року завершився один з найбільших збройних конфліктів – війна в Афганістані, яка тривала понад 9 років.

Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані – українські військові та офіцери. Через афганське пекло пройшли більш ніж 160 тис. українців, понад три тисячі загинули. Більше восьми тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами.

Після здобуття Україною незалежності наші військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій.

Від самого початку війни на сході України тисячі воїнів-інтернаціоналістів стали на захист рідної землі. Хтось відправився на передову, а інші стали волонтерами, аби підтримати військових в тилу.

Вічна пам’ять загиблим воїнам-інтернаціоналістам, а також усім, хто поклав життя на вівтар служінню державі й своєму народові!

Інна Бойко