Звернення Снігурівського міського голови Інни Бойко до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 08:00

Фото без описуШановні снігурівчани! 20 лютого ми в скорботі схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, різного соціального статусу і навіть різної національності – Героїв Небесної Сотні, які стали символом Революції Гідності в Україні.

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для майбутніх поколінь.

Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави. Від кожного з нас залежить, в якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління. Єднаймося, бо лише в єдності наша сила!

Інна Бойко