ВІТАЄМО переможців!

Дата: 16.02.2022 12:15

Фото без опису12 лютого 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІІ Міжнародного  конкурсу імені Петра Яцика, на якому наші мовознавці посіли призові місце:

ІІ місце - Бовт   Дар’я, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1, вчитель ЛУК‘ЯНЕНКО Олена;

ІІІ місця - Козлова Діана, учениця Снігурівської філії №2, вчитель ЛАВРО Олена, Галушко Дар’я та Завадська Анна, учні Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, учителі ГРИЖЕНКО Наталія, ХУДЬО Ірина.

«Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії та нових звершень», – зазначила міський голова Інна Бойко