Взаємодія щодо повторної злочинності серед дітей

Дата: 17.02.2022 16:05

Фото без опису16 лютого 2022 року провідним інспектором Баштанського РС №5 Селівановою Оленою з метою взаємодії щодо покращення роботи з неповнолітніми клієнтами пробації та недопущення вчинення ними повторних кримінальних правопорушень, було проведено робочу зустріч з інспектором ювенальної превенції Відділення поліції №2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Дмитрієвою Анною.

Під час зустрічі обговорювались питання взаємного обміну інформацією щодо неповнолітніх клієнтів пробації, сприяння залучення їх до культурно-масових, спортивних та просвітницьких заходів з метою розвитку їх позитивних особистісних якостей та використання вільного часу на позитивний розвиток та корисний відпочинок.

Співпраця уповноваженого органу з питань пробації та сектору ювенальної превенції допоможе покращити соціально-виховну роботу з неповнолітніми, які опинились в конфлікті з законом та зменшить ймовірність вчинення кримінальних правопорушень дітьми.

Старший інспектор Баштанського РС №5

майор внутрішньої служби