У Снігурівці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 09:03

Фото без опису20 лютого по всій країні вшановують пам’ять та подвиг Героїв, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір та свободу українського народу. Трагічна дата нової української історії стала символом незламності та джерелом сили для українських воїнів, які й нині боронять нашу країну.

Міський голова Інна Бойко разом з секретарем міської ради Сергієм Верловицьким та першим заступником міського голови Андрієм Гищаком поклали квіти до Стели борцям за волю та незалежність України та хвилиною мовчання віддали шану мужності та патріотизму наших співвітчизників.

Герої Небесної Сотні своїм вчинком показали всьому світу головну ідею українського народу - ідею свободи. Сьогодні всі вони янголи-охоронці України. Дуже важливо не лише шанувати пам'ять про них, а й кожному з нас нести крізь життя ідею свободи, гідності.

Шана всім воїнам, що боронять незалежність нашої держави.

Схиляємо голову перед загиблими.

Вічна пам’ять Героям…