Сьогодні свій 50-ти річний ювілей святкує голова Баштанської райдержадміністрації Владислав Дмитрів

Дата: 21.02.2022 09:09

Шановний Владиславе Мирославовичу!

Фото без описуПрийміть найкращі привітання з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних   успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Баштанського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у  Вашій оселі!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть   вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні   враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.