КНП «Снігурівська міська лікарня» оголошує благодійну акцію «Подаруй частинку себе – подаруй життя»

Дата: 23.02.2022 12:55

Фото без описуСлово «донор» походить від латинського слова donare, що означає дарувати.

Донорська кров – це те, що не зробиш в цеху, не виростиш у полі і не купиш у супермаркеті.

Потреба в компонентах донорської крові існує щоденно, в тисячах лікарень, для тисяч людей, для можливості врятувати людське життя. І жоден з нас не знає напевно, хто буде мати потребу в ній завтра.

Запрошуємо усіх небайдужих громадян долучитися до благодійної донорської акції та подарувати частинку себе і цим самим дати нужденним людям шанс на життя.

Будьмо єдині, адже від нас самих залежить життя та здоров’я інших людей.

Здати кров можна в КНП «Снігурівська міська лікарня», попередньо звернувшись за телефоном +38(050) 262 90 40 для запису та консультування.

Дні прийому: вівторок – середа.