ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 20.10 ГОДИНУ щодо пошкодженої інфраструктури внаслідок обстрілів ворожою авіацією

Дата: 25.02.2022 20:13

СТАНОМ НА 16.00 годину виявлено пошкодження лінії електропередач 35 кВт неподалік міста Снігурівка, що стало причиною знеструмлення більшої частини міста і як наслідок відсутність водопостачання.

В районі Птахофабрики відбулося загоряння сухостою.

СТАНОМ НА 18.00 годину працівники ПАТ "Миколаївобленерго" приступили до виконання ремонтних робіт пошкоджених ліній електропередач.

Найближчим часом планується відновлення електропостачання КНП "Снігурівська міська лікарня" та скважин для подачі води в місті.

СТАНОМ НА 20.10 годину в місті Снігурівка частково відновлено подачу електроенергії по деяким мікрорайонам. Орієнтовно через кілька годин має бути відновлено водопостачання міста.

Частина міста Снігурівка на жаль залишається знеструмленою. Ремонтні роботи з повного відновлення електропостачання в місті орієнтовно мають завершитися завтра.

Інформація оновлюється.