Привітання міського голови Інни Бойко з Міжнародним жіночим днем

Дата: 08.03.2022 08:00

Шановні жінки Снігурівщини!

Фото без описуНайніжніший, світлий і прекрасний день у році - 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло.

У цей день заведено вітати всіх близьких жінок - мам, сестер, бабусь, дружин, подруг, дочок і колег. Все найсвітліше та найпрекрасніше, що є у нашому житті, пов'язане із жінкою - берегинею роду людського. Материнська щедрість, доброта і ніжність, невтомна турбота і терпіння, розум та активна життєва позиція жінок сприяють збереженню миру, злагоди та стабільності у суспільстві.

У цей непростий час для всіх нас, дорогі жінки, нехай це тепло оселиться в ваших будинках і душах. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті!

Бажаю усім здоров’я, щастя, благополуччя та миру в нашій державі.

Будьте щасливі! Мирного неба всім!

Інна БОЙКО