З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 10:00

Шановні земляки!

Фото без описуУ 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Зараз наші Герої ціною власного життя продовжують боротися за свободу України, за конституційне право бути вільною та незалежною державою.

Українці вистоять. Україна переможе. Наша Конституція буде діяти по всій Україні. Від Ужгорода до Луганська, від Славутича до Севастополя.

Миру нам усім та перемоги над московською підлою нечистю.

Слава Україні!

Інна Бойко