Підтримай флешмоб наших земляків проти «референдуму» загарбників!

Дата: 23.09.2022 13:07

Починаючи з сьогоднішнього дня російські загарбники, які підло окупували наше рідне місто Снігурівка та сільські населені пункти громади, проводять псевдореферендум щодо входження Снігурівщини до Херсонської області та до росії. І це в той час, коли близько 80% населення змушене було покинути свої домівки, а наших рідних, які залишились — під дулами автоматів тепер будуть змушувати брати участь у параді абсурду під назвою «референдум». Звісно, результати такого «волевиявлення» не визнає жодна цивілізована країна світу окрім кремлядського фюрера з хворими фантазіями та його zомбованого населення.

Снігурівщина завжди була невід’ємною частиною Миколаївської області та України!

Шановні снігурівчани!

Запрошуємо долучитися до флешмобу «Снігурівщина — це Україна», в рамках якого ви можете відзняти відеоролик і розповісти свої думки щодо псевдореферендуму в нашій Снігурівській ОТГ та висловити свої побажання окупантам і колаборантам. Свої відеоролики ви можете розмістити на власних стрінках у соціальних мережах та надіслати на електронну пошту rada-sng@ukr.net для розміщення на офіційній сторінці Снігурівської ОТГ у Facebook.

Снігурівка — це Україна!

Слава ЗСУ!