14 жовтня – День захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2022 08:00

Фото без описуСьогодні ми вшановуємо наших Героїв, які віддають свої силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави і щоденно виконують найважливіші та відповідальні завдання, спрямовані на захист нашої країни від посягань російсько-нацистських військ.

У цей день ми також схиляємо голови перед пам’яттю захисників і захисниць, які віддали своє життя за територіальну цілісність та свободу України. Вічна їм слава! Низький уклін батькам та матерям, які виховали справжніх Героїв!

Невимовна вдячність мужнім, сильним, відданим, справжнім Героям та Героїням, які зараз метр за метром звільняють нашу рідну землю з під окупації підлої країни-терориста росії.

Символічно, що День захисників та захисниць України ми відзначаємо водночас із християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Тож нехай Пресвята Богородиця завжди оберігає вас, а родина та друзі будуть надійним тилом.

Бажаю усім нашим воїнам-землякам здоров’я, злагоди, удачі у справах. І найголовніше – скорішої перемоги нашій Україні.

Слава нашим захисникам і захисницям!

Слава Україні!

Героям слава!