28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2022 10:42

Фото без описуЦьогоріч ми відзначаємо вже 78-му річницю визволення України від фашистських загарбників.

Ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя та здоров’я виборювали мир на нашій українській землі. Зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу – наш священний обов’язок.

Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Сьогодні Україна звільняє свої землі від нових фашистів. Висловлюю вдячність військовослужбовцям, учасникам добровольчих формувань, волонтерам, благодійникам, усім, хто на місцях своєю наполегливою працею робить внесок у перемогу над ворогом і наближає її щодня.

Бажаю всім мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Наснаги та витримки нам усім на шляху до ПЕРЕМОГИ!

Інна Бойко