З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 10:33

Шановні працівники сільськогосподарської ниви Снігурівщини! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Аграрії – це не просто професія, а життєве покликання. Це – справжня любов до землі, дбайливе господарювання, колосальна напруга сил і повна самовіддача. Важко уявити більш потрібну та значущу справу. І сьогодні, в дуже нелегкий для нас час, саме сільгоспвиробники, фермери та агропідприємці активно допомагають громаді, бійцям на передовій та людям, які через війну втратили свої домівки. Ми вдячні нашим захисникам, які боронять державу зі зброєю в руках та цінуємо щоденну кропітку працю хліборобів, які попри всі труднощі тримають аграрний фронт.

Бажаємо вам миру і злагоди, добра, натхнення і оптимізму!

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації

Іван Кухта