З Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2022 10:56

Фото без описуB Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Цей день став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції. День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стоять на захисті демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Ворог може спробувати лишити нас світла чи тепла, спробувати захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу.

Гідність та Свобода - це те, заради чого воюють наші Герої!
Дякуємо нашим захисникам, які сьогодні захищають незалежність нашої держави на полі бою.
Нажаль, нам часто доводиться через піт, кров і сльози виборювати своє право на вільне життя, свободу та незалежність, але ми всім серцем віримо в нашу Перемогу і краще майбутнє для нашої країни.
Ми вже довели всьому світу, що українці – це вільний, волелюбний, стійкий народ.
Все буде Україна!

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації